WWN1.50BK50
TechflexTechflex
WWN1.50BK50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WWN1.50BK50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 50' BLACK
Dataark: WWN1.50BK50.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 235 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for WWN1.50BK50
Varenummer WWN1.50BK50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1.5" X 50' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 235 pcs Datablad WWN1.50BK50.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.040" (1.02mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie WeldWrap™ Driftstemperatur -40°C ~ 204.4°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating Non Flammable
Materiale Fiberglass Væskebeskyttelse Gasoline Resistant
Længde 50.00' (15.24m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Miljøbeskyttelse UV Resistant Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.500" (38.10mm) Diameter - Indvendig, Udvidet -