WSU045-2000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU045-2000-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WSU045-2000-R
Producent / Mærke: Triad Magnetics
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 4.5V 9W
Dataark: WSU045-2000-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for WSU045-2000-R
Varenummer WSU045-2000-R Fabrikant Triad Magnetics
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 4.5V 9W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11376 pcs Datablad WSU045-2000-R.pdf
Vægt - Spænding - Output 4.5V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Serie WSU Region udnyttet North America
Power (Watts) 9W Polarisering Negative Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Andre navne 237-1384
WSU0452000R
Driftstemperatur 0°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug 100mW (Max)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Fixed Blade
Input Connector NEMA 1-15P Form Wall Mount
Effektivitet Level VI Detaljeret beskrivelse 4.5V 9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nuværende - Output (Max) 2A Ledningslængde 60" (1.52m)