WSX120-2000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX120-2000-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WSX120-2000-R
Producent / Mærke: Triad Magnetics
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Dataark: WSX120-2000-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for WSX120-2000-R
Varenummer WSX120-2000-R Fabrikant Triad Magnetics
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5450 pcs Datablad WSX120-2000-R.pdf
Vægt - Spænding - Output 12V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Serie WSX Region udnyttet International
Power (Watts) 24W Polarisering Negative Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Andre navne 237-2142
Driftstemperatur 0°C ~ 45°C Ingen belastning af strømforbrug 100mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Included) Input Connector Multi-Blade
Form Wall Mount Effektivitet Level VI
Detaljeret beskrivelse 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nuværende - Output (Max) 2A
Ledningslængde 72" (1.83m) Godkendelser CE, cETLus, FCC, GS, RCM