PDUMV15NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMV15NETLX
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse PDU SWITCHED 1.4KW 16 5-15R 120V
Dataark: PDUMV15NETLX.pdf
Lager tilstand 158 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 158 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMV15NETLX
Varenummer PDUMV15NETLX Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse PDU SWITCHED 1.4KW 16 5-15R 120V Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 158 pcs Datablad PDUMV15NETLX.pdf
Vægt 11 lbs (5kg) Spænding - Indgang 100V, 120V, 127V
Type PDU (Power Distribution Unit) Serie -
Region udnyttet North America Overbelastningsbeskyttelse None
Monteringstype Rack, Vertical Medie linjer beskyttet -
Energi - Nuværende - Max 15A