PDUMV20HVNET2
Tripp LiteTripp Lite
PDUMV20HVNET2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMV20HVNET2
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13
Dataark: 1.PDUMV20HVNET2.pdf2.PDUMV20HVNET2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 156 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMV20HVNET2
Varenummer PDUMV20HVNET2 Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse PDU SWITCHED 208V-240V 20A 7 C13 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 156 pcs Datablad 1.PDUMV20HVNET2.pdf2.PDUMV20HVNET2.pdf
Spænding - Indgang 230V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie - Region udnyttet International
Overbelastningsbeskyttelse - Monteringstype Rack, Vertical
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Medie linjer beskyttet -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Boligmateriale -
Funktioner Load Meter Energi -
Nuværende - Max 20A Ledningslængde 10' (3.05m)
Stik - AC-udgang IEC 320-C13 (7), C19 (1) Stik - AC-indgang NEMA L6-20P
Godkendelser CE, NOM, UL AC stikkontakter 8
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PDUMV20
PDUMV20
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: POWER STRIP 28OUT RACK AMMETER
På lager: 556 pcs
Hent: PDUMV20.pdf
RFQ
PDUMV30
PDUMV30
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU METERED 5-15/20R 24 OUTLET
På lager: 276 pcs
Hent: PDUMV30.pdf
RFQ
PDUMV20HVNET2LX
PDUMV20HVNET2LX
Beskrivelse: PDU SWITCHED 208/230V 20A 7 C13