PDUMVR30HVNETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMVR30HVNETLX
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
Dataark: 1.PDUMVR30HVNETLX.pdf2.PDUMVR30HVNETLX.pdf
Lager tilstand 73 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMVR30HVNETLX
Varenummer PDUMVR30HVNETLX Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 73 pcs Datablad 1.PDUMVR30HVNETLX.pdf2.PDUMVR30HVNETLX.pdf
Vægt 16.1 lbs (7.3kg) Spænding - Indgang 200V, 208V, 240V
Type PDU (Power Distribution Unit) Serie -
Region udnyttet North America Overbelastningsbeskyttelse Circuit Breaker(s)
Monteringstype Rack, Vertical Medie linjer beskyttet -
Energi - Nuværende - Max 30A
Ledningslængde 10' (3.05m) Stik - AC-udgang IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Stik - AC-indgang NEMA L6-30P Godkendelser NOM, UL
AC stikkontakter 24
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PDUMVR30HVNET
PDUMVR30HVNET
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU SWITCHED 208V 240V 30A 4 C19