BC101B1K
U.S. SensorU.S. Sensor
BC101B1K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BC101B1K
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 100OHM 2941K CHIP
Dataark: 1.BC101B1K.pdf2.BC101B1K.pdf
  • Besked
Specifikationer for BC101B1K
Varenummer BC101B1K Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 100OHM 2941K CHIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6138 pcs Datablad 1.BC101B1K.pdf2.BC101B1K.pdf
Serie BC Modstand i ohm @ 25 ° C 100
Modstandstolerance ±10% Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard Chip Driftstemperatur 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde - Bly Wire - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse NTC Thermistor 100 Nonstandard Chip B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 2941K
B Værdi Tolerance -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BC1.5I-S8-M0
BC1.5I-S8-M0
producenter: Panduit
Beskrivelse: CLAMP TIE 40LB WR BLK 6.6"