BC302J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
BC302J1K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BC302J1K
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K CHIP
Dataark: 1.BC302J1K.pdf2.BC302J1K.pdf
  • Besked
Specifikationer for BC302J1K
Varenummer BC302J1K Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K CHIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6479 pcs Datablad 1.BC302J1K.pdf2.BC302J1K.pdf
Serie BC Modstand i ohm @ 25 ° C 3k
Modstandstolerance ±10% Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard Chip Driftstemperatur 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde - Bly Wire - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse NTC Thermistor 3k Nonstandard Chip B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3892K
B Værdi Tolerance -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BC303J1K
BC303J1K
producenter: U.S. Sensor
Beskrivelse: THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K CHIP
På lager: 2984 pcs
Hent: BC303J1K.pdf
RFQ
BC307B
BC307B
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: TRANS PNP 45V 0.1A TO-92