GL102E9J
U.S. SensorU.S. Sensor
GL102E9J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GL102E9J
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD
Dataark: 1.GL102E9J.pdf2.GL102E9J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for GL102E9J
Varenummer GL102E9J Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 126595 pcs Datablad 1.GL102E9J.pdf2.GL102E9J.pdf
Serie GL Modstand i ohm @ 25 ° C 1k
Modstandstolerance ±5% Pakke / tilfælde Bead, Glass
Driftstemperatur -55°C ~ 300°C Monteringstype Through Hole
Længde - Bly Wire 1.00" (25.40mm) Detaljeret beskrivelse NTC Thermistor 1k Bead, Glass