GR102F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GR102F1K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GR102F1K
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD
Dataark: 1.GR102F1K.pdf2.GR102F1K.pdf
RoHs Status Indeholder lead / RoHS-kompatibel ved fritagelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for GR102F1K
Varenummer GR102F1K Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3499K BEAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder lead / RoHS-kompatibel ved fritagelse
Mængde Tilgængelig 169010 pcs Datablad 1.GR102F1K.pdf2.GR102F1K.pdf
Serie GR Modstand i ohm @ 25 ° C 1k
Modstandstolerance ±10% Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Bead, Glass Driftstemperatur 300°C
Monteringstype Free Hanging Længde - Bly Wire 1.00" (25.40mm)