RB102D0J
U.S. SensorU.S. Sensor
RB102D0J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RB102D0J
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3250K 0603
Dataark: 1.RB102D0J.pdf2.RB102D0J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for RB102D0J
Varenummer RB102D0J Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 1KOHM 3250K 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 165954 pcs Datablad 1.RB102D0J.pdf2.RB102D0J.pdf
Serie RB Modstand i ohm @ 25 ° C 1k
Modstandstolerance ±5% Strøm - Max 150mW
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount