RB502F0J
U.S. SensorU.S. Sensor
RB502F0J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RB502F0J
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 0603
Dataark: 1.RB502F0J.pdf2.RB502F0J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for RB502F0J
Varenummer RB502F0J Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 177282 pcs Datablad 1.RB502F0J.pdf2.RB502F0J.pdf
Serie RB Modstand i ohm @ 25 ° C 5k
Modstandstolerance ±5% Strøm - Max 150mW
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount