ST0R713B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST0R713B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST0R713B
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM
Dataark: 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST0R713B
Varenummer ST0R713B Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3788 pcs Datablad 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
Tolerance ±25% Serie ST
R @ Current 25 mOhms R 25 ° C 700 mOhms
Emballage Bulk Blyafstand 0.310" (7.87mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diameter 1.175" (29.85mm)
Detaljeret beskrivelse Inrush Current Limiter 700 mOhms ±25% 13A 1.175" (29.85mm) Strøm - Stabil tilstand Maks 13A