ST10010B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST10010B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST10010B
Producent / Mærke: U.S. Sensor
Produkt beskrivelse ICL 10 OHM 20% 10A 37.47MM
Dataark: 1.ST10010B.pdf2.ST10010B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ST10010B
Varenummer ST10010B Fabrikant U.S. Sensor
Beskrivelse ICL 10 OHM 20% 10A 37.47MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30690 pcs Datablad 1.ST10010B.pdf2.ST10010B.pdf
Tolerance ±20% Serie ST
R @ Current 100 mOhms R 25 ° C 10 Ohms
Emballage Bulk Andre navne 615-1050
ST10010BRC
Blyafstand 0.310" (7.87mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diameter 1.475" (37.47mm) Detaljeret beskrivelse Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 10A 1.475" (37.47mm)
Strøm - Stabil tilstand Maks 10A Godkendelser -