V28A5T175BG
VicorVicor
V28A5T175BG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: V28A5T175BG
Producent / Mærke: Vicor
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 175W
Dataark: V28A5T175BG.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 420 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for V28A5T175BG
Varenummer V28A5T175BG Fabrikant Vicor
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 175W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 420 pcs Datablad V28A5T175BG.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serie Maxi Power (Watts) 175W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Full Brick
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OVP, UVLO Effektivitet 76.8%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 35A