AG025P-12
XP PowerXP Power
AG025P-12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AG025P-12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 250V 1W
Dataark: AG025P-12.pdf
RoHs Status Blyfri ved fritagelse / Overensstemmelse med RoHS
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for AG025P-12
Varenummer AG025P-12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 250V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri ved fritagelse / Overensstemmelse med RoHS
Mængde Tilgængelig 1340 pcs Datablad AG025P-12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 250V Spænding - Isolering 500V
Spænding - Indgang (Min) 0.7V Spænding - Indgang (Max) 12V
Type High Voltage - Isolated Module Størrelse / Dimension 0.92" L x 0.45" W x 0.25" H (23.4mm x 11.4mm x 6.4mm)
Serie XP EMCO - AG Power (Watts) 1W
Emballage Box Pakke / tilfælde 5-SMD Module
Andre navne 1470-3204 Driftstemperatur -25°C ~ 75°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 1 Output 250V 4mA 0.7V - 12V Input Nuværende - Output (Max) 4mA
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
AG01WK
AG01WK
producenter: Sanken Electric Co., Ltd.
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 400V 700MA AXIAL
På lager: 557475 pcs
Hent: AG01WK.pdf
RFQ
AG040B
AG040B
producenter: NVE Corporation
Beskrivelse: ADL021 BATTERY POWERED DEMO BRD
På lager: 5313 pcs
Hent: AG040B.pdf
RFQ
AG01AWS
AG01AWS
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 600V 500MA AXIAL
Hent: AG01AWS.pdf
AG01P-5
AG01P-5
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 100V 1W
Hent: AG01P-5.pdf
AG01V0
AG01V0
Hent: AG01V0.pdf
AG01V1
AG01V1
Hent: AG01V1.pdf
AG040C
AG040C
producenter: NVE Corporation
Beskrivelse: ADL021 EXTERNAL POWERED DEMO BRD
Hent: AG040C.pdf
AG05P-5
AG05P-5
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 500V 1W
Hent: AG05P-5.pdf
AG02P-5
AG02P-5
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 200V 1W
Hent: AG02P-5.pdf
AG01V
AG01V
Hent: AG01V.pdf
AG01WS
AG01WS