AGH30P-12
XP PowerXP Power
AGH30P-12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AGH30P-12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3000V 1.5W
Dataark: AGH30P-12.pdf
RoHs Status Blyfri ved fritagelse / Overensstemmelse med RoHS
Lager tilstand 410 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for AGH30P-12
Varenummer AGH30P-12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3000V 1.5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri ved fritagelse / Overensstemmelse med RoHS
Mængde Tilgængelig 410 pcs Datablad AGH30P-12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3000V Spænding - Isolering 500V
Spænding - Indgang (Min) 0.7V Spænding - Indgang (Max) 12V
Type High Voltage - Isolated Module Størrelse / Dimension 1.13" L x 0.45" W x 0.25" H (28.7mm x 11.4mm x 6.4mm)
Serie XP EMCO - AGH Power (Watts) 1.5W
Emballage Box Pakke / tilfælde 5-SMD Module
Andre navne 1470-3223 Driftstemperatur -25°C ~ 75°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Funktioner SCP Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3000V 500µA 0.7V - 12V Input Nuværende - Output (Max) 500µA