AHE220PS12C6
XP PowerXP Power
AHE220PS12C6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AHE220PS12C6
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W
Dataark: AHE220PS12C6.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 868 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 868 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for AHE220PS12C6
Varenummer AHE220PS12C6 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 868 pcs Datablad AHE220PS12C6.pdf
Vægt 2.4 lbs (1.1kg) Spænding - Output 12V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Serie AHE220 (220W) Region udnyttet International
Power (Watts) 180W Polarisering -
Output Connector Power DIN, 4 Pin Andre navne 1470-3052
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 210mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C6
Form Desktop (Class I) Effektivitet Level VI
Detaljeret beskrivelse 12V 180W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nuværende - Output (Max) 15A
Ledningslængde 37.4" (0.95m) Godkendelser CB