AHM100PS15C2-8
XP PowerXP Power
AHM100PS15C2-8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AHM100PS15C2-8
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 100W
Dataark: 1.AHM100PS15C2-8.pdf2.AHM100PS15C2-8.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for AHM100PS15C2-8
Varenummer AHM100PS15C2-8 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 100W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1433 pcs Datablad 1.AHM100PS15C2-8.pdf2.AHM100PS15C2-8.pdf
Vægt 1.1 lbs (499g) Spænding - Output 15V
Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
Serie AHM100 (100W) Region udnyttet International
Power (Watts) 100W Polarisering -
Output Connector Power DIN, 4 Pin Andre navne 1470-1023
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 500mW (Max)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C8 Form Desktop (Class II)
Effektivitet Level V Detaljeret beskrivelse 15V 100W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 6.67A Ledningslængde 35.4" (0.9m)