AHM150PS48C2-8
XP PowerXP Power
AHM150PS48C2-8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AHM150PS48C2-8
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Dataark: 1.AHM150PS48C2-8.pdf2.AHM150PS48C2-8.pdf
  • Besked
Specifikationer for AHM150PS48C2-8
Varenummer AHM150PS48C2-8 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1119 pcs Datablad 1.AHM150PS48C2-8.pdf2.AHM150PS48C2-8.pdf
Vægt 1.3 lbs (589.7g) Spænding - Output 48V
Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 7.80" L x 3.15" W x 1.45" H (200.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Serie AHM150 (150W) Region udnyttet International
Power (Watts) 150W Polarisering -
Output Connector Power DIN, 4 Pin Andre navne 1470-1039
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 500mW (Max)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C8 Form Desktop (Class II)
Effektivitet Level V Detaljeret beskrivelse 48V 150W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 3.13A Ledningslængde 35.4" (0.9m)