AKM36US15C2
XP PowerXP Power
AKM36US15C2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AKM36US15C2
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36
Dataark: AKM36US15C2.pdf
  • Besked
Specifikationer for AKM36US15C2
Varenummer AKM36US15C2 Fabrikant XP Power
Beskrivelse XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 36 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3689 pcs Datablad AKM36US15C2.pdf
Vægt 0.176 lb (80.00g) Spænding - Output 15V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 4.25" L x 1.96" W x 1.33" H (108.0mm x 50.0mm x 33.8mm)
Serie AKM36 (36W) Region udnyttet International
Power (Watts) 36W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Andre navne 1470-4601
Driftstemperatur 0°C ~ 40°C Ingen belastning af strømforbrug 75mW (Max)
Detaljeret beskrivelse 15V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nuværende - Output (Max) 2.4A
Ledningslængde 59" (1.50m) Godkendelser CB, CE, CSA, TUV, UL