ALM120PS12C2-8
XP PowerXP Power
ALM120PS12C2-8 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ALM120PS12C2-8
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND
Dataark: ALM120PS12C2-8.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ALM120PS12C2-8
Varenummer ALM120PS12C2-8 Fabrikant XP Power
Beskrivelse PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1159 pcs Datablad ALM120PS12C2-8.pdf
Spænding - Output 12V Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 6.73" L x 2.67" W x 1.49" H (171.0mm x 68.0mm x 38.0mm) Serie ALM120 (120W)
Region udnyttet International Power (Watts) 120W
Polarisering - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andre navne 1470-4510 Driftstemperatur 0°C ~ 60°C
Ingen belastning af strømforbrug 150mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C8 Form Desktop (Class II)
Effektivitet Level VI, CoC Tier 2 Detaljeret beskrivelse 12V 120W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 10A Ledningslængde 35.4" (0.9m)
Godkendelser CB, CCC, CE, CSA, KC, PSE, TUV, UL Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ALM120PS12
ALM120PS12
producenter: XP Power
Beskrivelse: PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND