DLE25PS12
XP PowerXP Power
DLE25PS12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE25PS12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.1A
Dataark: DLE25PS12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLE25PS12
Varenummer DLE25PS12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.1A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3547 pcs Datablad DLE25PS12.pdf
Vægt 0.77 lb (349.27g) Spænding - Output 9 ~ 12 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serie DLE25
Vurderinger IP67 Power (Watts) 25W
Andre navne 1470-2579 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 79%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 2.1A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 2.1A Godkendelser CE, TUV, UL
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DLE30C
DLE30C
producenter: ON Semiconductor
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL