DLG100PS700-A
XP PowerXP Power
DLG100PS700-A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLG100PS700-A
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC AC/DC 100-142V
Dataark: DLG100PS700-A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLG100PS700-A
Varenummer DLG100PS700-A Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC AC/DC 100-142V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1294 pcs Datablad DLG100PS700-A.pdf
Vægt 1.7 lbs (771.1g) Spænding - Output 100 ~ 142 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 7.80" L x 2.24" W x 1.46" H (198.0mm x 57.0mm x 37.0mm) Serie DLG-HV
Vurderinger IP67 Power (Watts) 100W
Andre navne 1470-2363 Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 91%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 700mA 100 ~ 142 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 700mA Godkendelser CE, UL