DLG150PS700-A
XP PowerXP Power
DLG150PS700-A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLG150PS700-A
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC AC/DC 60-210V
Dataark: DLG150PS700-A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLG150PS700-A
Varenummer DLG150PS700-A Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC AC/DC 60-210V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1379 pcs Datablad DLG150PS700-A.pdf
Vægt 1.7 lbs (771.1g) Spænding - Output 60 ~ 210 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 8.90" L x 2.68" W x 1.54" H (226.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serie DLG-HV
Vurderinger IP67 Power (Watts) 150W
Andre navne 1470-2368 Driftstemperatur -30°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 92%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 700mA 60 ~ 210 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 700mA Godkendelser CE, UL