DTE2024S24
XP PowerXP Power
DTE2024S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTE2024S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC/DC CONVERTER 24V 20W
Dataark: DTE2024S24.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTE2024S24
Varenummer DTE2024S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC/DC CONVERTER 24V 20W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1477 pcs Datablad DTE2024S24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Enclosed Størrelse / Dimension 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
Serie DTE20 Power (Watts) 20W
Emballage Bulk Andre navne 1470-3357
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Effektivitet 90%
Nuværende - Output (Max) 835mA Godkendelser CB, CE, cURus