DTE6024S12
XP PowerXP Power
DTE6024S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTE6024S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC/DC CONVERTER 12V 60W
Dataark: DTE6024S12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTE6024S12
Varenummer DTE6024S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC/DC CONVERTER 12V 60W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1348 pcs Datablad DTE6024S12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm)
Serie DTE60 Power (Watts) 60W
Emballage Bulk Andre navne 1470-3373
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Effektivitet 91%
Nuværende - Output (Max) 5A Godkendelser CB, CE, cURus