DTE6048S12
XP PowerXP Power
DTE6048S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTE6048S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC/DC CONVERTER 12V 60W
Dataark: DTE6048S12.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTE6048S12
Varenummer DTE6048S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC/DC CONVERTER 12V 60W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1140 pcs Datablad DTE6048S12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm)
Serie DTE60 Power (Watts) 60W
Emballage Bulk Andre navne 1470-3377
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Effektivitet 92%
Nuværende - Output (Max) 5A Godkendelser CB, CE, cURus