ECE60US09-SD
XP PowerXP Power
ECE60US09-SD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ECE60US09-SD
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 9V 60W
Dataark: ECE60US09-SD.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 979 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ECE60US09-SD
Varenummer ECE60US09-SD Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 9V 60W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 979 pcs Datablad ECE60US09-SD.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 9V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serie ECE60 Power (Watts) 60W
Andre navne 1470-2706 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner DC Input Capable, Universal Input
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6.67A Godkendelser CB, TUV, UL