EMH350PD21-EF
XP PowerXP Power
EMH350PD21-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EMH350PD21-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 24V 350W
Dataark: EMH350PD21-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 368 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for EMH350PD21-EF
Varenummer EMH350PD21-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 24V 350W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 368 pcs Datablad EMH350PD21-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 24V Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 80 ~ 275 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.75" H (177.8mm x 101.6mm x 44.5mm)
Serie EMH Power (Watts) 350W
Andre navne 1470-2381 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 2 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 24V 16.5A, 8.3A 80 ~ 275 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 16.5A, 8.3A Godkendelser CB, CE, TUV, UL