EML15US12-E
XP PowerXP Power
EML15US12-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML15US12-E
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 15W
Dataark: EML15US12-E.pdf
  • Besked
Specifikationer for EML15US12-E
Varenummer EML15US12-E Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2530 pcs Datablad EML15US12-E.pdf
Vægt 0.2 lb (90.72g) Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
Serie EML15 Power (Watts) 15W
Pakke / tilfælde 4-DIP Module Andre navne 1470-2617
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Regulation ±1% Line Regulation ±0.5%
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OVP, SCP
Effektivitet 80% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 1.25A Godkendelser CE, cULus, TUV