EML30US05-S
XP PowerXP Power
EML30US05-S Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML30US05-S
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 30W
Dataark: EML30US05-S.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for EML30US05-S
Varenummer EML30US05-S Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1965 pcs Datablad EML30US05-S.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 5V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serie EML30 Power (Watts) 30W
Andre navne 1470-2719 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner DC Input Capable, Universal Input
Effektivitet 75% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6A Godkendelser CB