GCU500PS15-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS15-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GCU500PS15-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
Dataark: GCU500PS15-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 530 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for GCU500PS15-EF
Varenummer GCU500PS15-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 530 pcs Datablad GCU500PS15-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
Serie GCU500 Power (Watts) 251W (501W Forced Air)
Andre navne 1470-4504 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 92% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.7A 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 16.7A Godkendelser CB, CE, TUV, UL
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
GCU500PS15
GCU500PS15
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+