ICH10024WS05
XP PowerXP Power
ICH10024WS05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ICH10024WS05
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 100W
Dataark: ICH10024WS05.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 810 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for ICH10024WS05
Varenummer ICH10024WS05 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5V 100W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 810 pcs Datablad ICH10024WS05.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 5V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie ICH Power (Watts) 100W
Emballage Box Pakke / tilfælde 9-DIP Module
Andre navne 1470-4323
ICH10024WS05-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OVP, SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 20A