ICH10024WS3V3
XP PowerXP Power
ICH10024WS3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ICH10024WS3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Dataark: ICH10024WS3V3.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 861 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
  • Besked
Specifikationer for ICH10024WS3V3
Varenummer ICH10024WS3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 100W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 861 pcs Datablad ICH10024WS3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie ICH Power (Watts) 66W
Emballage Box Pakke / tilfælde 9-DIP Module
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OVP, SCP
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 20A Kontrolfunktioner Enable, Active High