ICH5024S3V3N
XP PowerXP Power
ICH5024S3V3N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ICH5024S3V3N
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Dataark: ICH5024S3V3N.pdf
  • Besked
Specifikationer for ICH5024S3V3N
Varenummer ICH5024S3V3N Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 33W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6731 pcs Datablad ICH5024S3V3N.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 1500V Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package Half Brick Størrelse / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie ICH Power (Watts) 33W
Emballage - Pakke / tilfælde Half Brick
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Effektivitet 79% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 10A Kontrolfunktioner Enable, Active Low