ICH7548S2V5N
XP PowerXP Power
ICH7548S2V5N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ICH7548S2V5N
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Dataark: ICH7548S2V5N.pdf
  • Besked
Specifikationer for ICH7548S2V5N
Varenummer ICH7548S2V5N Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3077 pcs Datablad ICH7548S2V5N.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 2.5V
Spænding - Isolering 1500V Spænding - Indgang (Min) -
Spænding - Indgang (Max) - Type Isolated Module
Leverandør Device Package Half Brick Størrelse / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie ICH Emballage -
Pakke / tilfælde Half Brick Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Effektivitet -
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V Nuværende - Output (Max) -