IEQ0512S15
XP PowerXP Power
IEQ0512S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IEQ0512S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 5W
Dataark: IEQ0512S15.pdf
  • Besked
Specifikationer for IEQ0512S15
Varenummer IEQ0512S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4938 pcs Datablad IEQ0512S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 18V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
Serie IEQ05 Power (Watts) 5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3424 Driftstemperatur -40°C ~ 90°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 334mA 4.5V - 18V Input Nuværende - Output (Max) 334mA