IEQ0548S3V3
XP PowerXP Power
IEQ0548S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IEQ0548S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Dataark: IEQ0548S3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for IEQ0548S3V3
Varenummer IEQ0548S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 5W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4674 pcs Datablad IEQ0548S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
Serie IEQ05 Power (Watts) 5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3435 Driftstemperatur -40°C ~ 90°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 76%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.08A 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 1.08A