IEU0324D12
XP PowerXP Power
IEU0324D12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IEU0324D12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Dataark: IEU0324D12.pdf
  • Besked
Specifikationer for IEU0324D12
Varenummer IEU0324D12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4458 pcs Datablad IEU0324D12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Serie IEU03 Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3630 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, SCP Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 125mA, 125mA