IHA0115S3V3
XP PowerXP Power
IHA0115S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IHA0115S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Dataark: IHA0115S3V3.pdf
  • Besked
Specifikationer for IHA0115S3V3
Varenummer IHA0115S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10794 pcs Datablad IHA0115S3V3.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 6kV Spænding - Indgang (Min) 13.5V
Spænding - Indgang (Max) 16.5V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm) Serie IHA01
Power (Watts) 1W Emballage Tube
Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads Andre navne 1470-3806
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 73% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Nuværende - Output (Max) 303mA Applikationer ITE (Commercial)