IHL0205S3V3
XP PowerXP Power
IHL0205S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IHL0205S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Dataark: IHL0205S3V3.pdf
  • Besked
Specifikationer for IHL0205S3V3
Varenummer IHL0205S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10052 pcs Datablad IHL0205S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 5.2kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Serie IHL02 Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 1470-3828 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 76%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 500mA