IHL0212S15
XP PowerXP Power
IHL0212S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IHL0212S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 2W
Dataark: IHL0212S15.pdf
  • Besked
Specifikationer for IHL0212S15
Varenummer IHL0212S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12734 pcs Datablad IHL0212S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 5.2kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Serie IHL02 Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 4 Leads
Andre navne 1470-3842 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 10.8V - 13.2V Input Nuværende - Output (Max) 133mA