IHL0224D15
XP PowerXP Power
IHL0224D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IHL0224D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Dataark: IHL0224D15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for IHL0224D15
Varenummer IHL0224D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11755 pcs Datablad IHL0224D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 5.2kV
Spænding - Indgang (Min) 21.6V Spænding - Indgang (Max) 26.4V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Serie IHL02 Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3866 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66.7mA, 66.7mA 21.6V - 26.4V Input Nuværende - Output (Max) 66.7mA, 66.7mA