ISB0148S15
XP PowerXP Power
ISB0148S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISB0148S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W
Dataark: ISB0148S15.pdf
  • Besked
Specifikationer for ISB0148S15
Varenummer ISB0148S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / Anmod om lagerbekræftelse
Mængde Tilgængelig 7593 pcs Datablad ISB0148S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.33" H (18.9mm x 13.7mm x 8.5mm)
Serie ISB01 Power (Watts) 1W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Andre navne 1470-3889
ISB0148S15-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 36V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 67mA