ISC0348S15
XP PowerXP Power
ISC0348S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISC0348S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 3W
Dataark: ISC0348S15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISC0348S15
Varenummer ISC0348S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5341 pcs Datablad ISC0348S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.32" H (24.0mm x 13.7mm x 8.3mm)
Serie ISC03 Power (Watts) 3W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Andre navne 1470-3903-2
ISC0348S15-TR
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 200mA