ISD0105D3V3
XP PowerXP Power
ISD0105D3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISD0105D3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Dataark: ISD0105D3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISD0105D3V3
Varenummer ISD0105D3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14322 pcs Datablad ISD0105D3V3.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -3.3V Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 4.2kV Spænding - Indgang (Min) 4.5V
Spænding - Indgang (Max) 5.5V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.44" W x 0.26" H (15.2mm x 11.0mm x 6.6mm)
Serie ISD01 Power (Watts) 1W
Pakke / tilfælde 10-SMD Module, 6 Leads Andre navne 1470-4441
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (With Derating) Antal udgange 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 75% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 4.5V - 5.5V Input
Nuværende - Output (Max) 151mA, 151mA Applikationer ITE (Commercial)