ISE0303A
XP PowerXP Power
ISE0303A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISE0303A
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Dataark: ISE0303A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISE0303A
Varenummer ISE0303A Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 1W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20212 pcs Datablad ISE0303A.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 2.97V
Spænding - Indgang (Max) 3.63V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) Serie ISE
Power (Watts) 1W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing Andre navne 1470-4631-1
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 72% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Nuværende - Output (Max) 303mA Kontrolfunktioner -
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ISE0505A
ISE0505A
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 5V 1W
På lager: 26843 pcs
Hent: ISE0505A.pdf
RFQ
ISE0303A-H
ISE0303A-H
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 1W