JCA0348S12
XP PowerXP Power
JCA0348S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCA0348S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 3W
Dataark: JCA0348S12.pdf
  • Besked
Specifikationer for JCA0348S12
Varenummer JCA0348S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5044 pcs Datablad JCA0348S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Serie JCA Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 1470-1710-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP, UVLO Effektivitet 75%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 260mA 36V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 260mA