JCA1005S15
XP PowerXP Power
JCA1005S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCA1005S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 10W
Dataark: JCA1005S15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JCA1005S15
Varenummer JCA1005S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 10W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2911 pcs Datablad JCA1005S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 9V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
Serie JCA Power (Watts) 10W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 1470-1773-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP, UVLO Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 660mA 4.5V - 9V Input Nuværende - Output (Max) 660mA